TIGER 800 XRT

Silver Ice
Ceny Rozpoczynające Się Od 58 900,00 zł
Skonfiguruj
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride


Nowy, najlepiej wyposażony z całej serii motocykl Tiger 800 XRT oferuje jeszcze więcej doznań z ekscytujących przygód drogowych, jak również pokonywania bezdroża.

XRT to motocykl stanowiący połączenie komfortu klasy premium oraz doświadczania maksymalnej przygody, z płynnym prowadzeniem oraz całkowitą pewnością panowania nad pojazdem. . Jak można oczekiwać od modelu stanowiącego ukoronowanie serii, jest on w pełni wyposażony w doskonale reagujący trzycylindrowy silnik Triumph 800, lżejszy układ wydechowy, nowe, wielokolorowe wskaźniki TFT i podświetlane zespoły przełączników, nową, pięciopozycyjną szybę, pięć trybów jazdy i nową pozycję jazdy. To wszystko to zaledwie kilka z wielu więcej funkcji, dzięki którym nowy motocykl Tiger 800 XRT jest w każdy sposób najlepszym ze swojej generacji.

Wyposażony w nowe, regulowane przednie zawieszenie Showa, 19-calowe, odlane z aluminium koło przednie oraz opony Metzeler Tourance, które współpracują z zaawansowanymi układami elektronicznymi modelu XRT oraz podgrzewane siedzenie kierowcy i pasażera. Zapewnia całkowicie intuicyjną i maksymalnie komfortową jazdę. 

Do innych wyróżniających się nowych funkcji należy pierwszy bieg o krótszym przełożeniu, który zapewnia lepszą przyczepność przy niskiej prędkości jak również natychmiastowe reakcje w sytuacjach, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Wszystko to razem z najważniejszymi technologiami definiującymi tę kategorię motocykli Tiger i zestawem opcji konfiguracji, w tym przepustnicą Ride-By-Wire oraz nowym przednim układem hamulcowym Brembo klasy premium.

Nowy motocykl Tiger 800 XRT zapewnia maksimum drogowych przygód każdego dnia.


NOWY MOTOCYKL TIGER 800 XRT W LICZBACH

95 KM MOC SILNIKA 

Ekscytujący silnik nowej generacji z szybszą reakcją, fantastycznym momentem obrotowym oraz mocą na niższych obrotach.

79 Nm MOMENT OBROTOWY 

Maksymalny moment obrotowy przy 8050 obr./min zapewnia płynną i niezawodną jazdę.

5 TRYBÓW JAZDY

„Road” (drogowy), „Off-Road” (terenowy), „Rain” (deszcz), „Rider-Programmable” (programowalny przez kierowcę) i „Sport” (sportowy).

5” TFT

Intuicyjny dostęp do szeregu informacji za pośrednictwem wielokolorowego wyświetlacza z regulacją pozycji.

Specyfikacja

7 powodów dla których warto jeździć

Motocykl Tiger 800 jest bez wątpienia jednym z najbardziej ukochanych, a najprawdopodobniej również jednym z najlepiej przyjętych motocykli, o rodowodzie wywodzącym się z pierwszych złotych medali zdobytych przez motocykle Tiger podczas międzynarodowych zawodów motocyklowych International Six Days Enduro (wcześniej znanych jako International Six Days Trial) w 1936 r.

Oto siedem powodów, dla których kochamy jazdę na nowym motocyklu Tiger 800!

ZUPEŁNIE NOWA SERIA MOTOCYKLI TIGER 800

triumph tiger xr in crystal white

TIGER 800 XR

Ceny Rozpoczynające Się Od 44 600,00 zł

triumph tiger 800 xrx in lucerne blue

TIGER 800 XRX

Ceny Rozpoczynające Się Od 51 900,00 zł

triumph tiger xrt in graphite

TIGER 800 XRT

Ceny Rozpoczynające Się Od 58 900,00 zł

tiger 800 xrx low in black

TIGER 800 XRX LOW

Ceny Rozpoczynające Się Od 51 900,00 zł

triumph tiger 800 xcx in khaki green

TIGER 800 XCX

Ceny Rozpoczynające Się Od 55 500,00 zł

Tiger 800 XCa side image marine colour

TIGER 800 XCA

Ceny Rozpoczynające Się Od 61 500,00 zł