Skip to main content

Rocket 3 GT

Silver Ice & Storm Grey
Ceny Rozpoczynające Się Od 99 900,00 zł
CGI cut out of Silver Ice and Storm Grey Triumph Rocket GT
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride

 

Osiągi, prezencja, niesamowity komfort, swobodna pozycja kierowcy  podczas jazdy i możliwości turystyczne nowego Rocket 3 GT obwieszczają narodziny nowej motocyklowej legendy. 

Ten całkowicie nowy model napędzany jest największym seryjnie produkowanym silnikiem motocyklowym na świecie o momencie obrotowym większym aż o 71% w porównaniu z motocyklami najbliższej konkurencji. Moment obrotowy jest również większy, niż w modelach Rocket poprzedniej generacji. Dzięki niewiarygodnie płaskiej krzywej momentu, silnik osiąga szczytową moc przy 4000 obrotach na minutę, i utrzymuje maksymalny moment w całym zakresie średnich obrotów, co gwarantuje niewymuszone przyspieszenie i skuteczność silnika na dowolnym biegu.

Dzięki mocy szczytowej 167 PS przy 6000 obrotów na minutę (11% większej w porównaniu z poprzednią generacją) oraz większej mocy już przy 3500 obrotów i wzwyż, aż do czerwonego pola podniesionej do 7000 obrotów na minutę, najwyższej próby technologii i danych technicznych niespotykanych wcześniej w motocyklach Rocket, całodzienna jazda nowym Rocket 3 to niezrównane i ekscytujące doświadczenie. 

Wszystko razem składa się na ogromne możliwości swobodnego pokonywania całodziennych tras w komforcie oferowanym przez nowy Rocket 3 GT. Będąc w każdym calu oryginalną konstrukcją firmy Triumph nowy Rocket 3 GT jest szczytem stylu, muskularnej prezencji i jakości wykończenia… a styl, praktyczność i potencjał motocykla można jeszcze bardziej wzbogacić nadając mu własny, indywidualny charakter, co umożliwia ponad 50 specjalnie dla niego zaprojektowanych elementów wyposażenia dodatkowego.

 

 

 

ROCKET 3 GT W LICZBACH

2500 cm3 SILNIK

Definiujące swoją klasę osiągi największego seryjnie produkowanego silnika na świecie.

221 NM SZCZYTOWY MOMENT OBROTOWY 

Największy moment obrotowy w całym zakresie obrotów wśród wszystkich seryjnie produkowanych motocykli. 

167 PS SZCZYTOWA MOC 

Oszałamiające osiągi i szczytowa moc o 11% większa w porównaniu z poprzednią generacją Rakiet.

40 KG LŻEJSZY

Przejście na nowy poziom możliwości jezdnych możliwe było dzięki znacznej redukcji masy pojazdu uzyskanej w wyniku zastosowania całkowicie nowej ramy oraz podzespołów z lanego i kutego aluminium

ZOBACZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ
Triumph Rocket 3 GT in Silver Ice & Storm Grey profile shot at seafront displaying its all-new 2,500cc triple engine that offers thrilling performance and effortless touring capabilities

CAŁKOWICIE NOWY SILNIK ROCKET 3 GT

Trzycylindrowy silnik Rocket 3  o pojemności 2500 cm3 to największa seryjne produkowana motocyklowa jednostka napędowa na świecie. Dzięki redukcji masy w porównaniu z silnikiem wcześniejszej generacji aż o 18 kg uzyskano niesamowite osiągi na każdym biegu zapewniające bezproblemowe pokonywanie długich dystansów. 

Rider on Triumph Rocket 3 GT in Silver Ice & Storm Grey displaying its all-new 2,500cc triple engine offering incredible acceleration and torque in action on the road

NIESAMOWITE PRZYSPIESZENIE I MOMENT OBROTOWY ROCKET GT

Szczytowy moment obrotowy na poziomie 221 Nm czyni z Rocketa 3 GT najpotężniejszy roadster, na którym można podróżować z jeszcze większym komfortem. Jest to największy moment obrotowy wśród wszystkich seryjnie produkowanych motocykli na świecie, a utrzymuje się w całym zakresie obrotów.

Niespotykane połączenie mocy, momentu obrotowego i technologicznie zaawansowanej konfiguracji podwozia Rocket 3 GT zapewnia niesamowite przyspieszenie i niezrównane osiągi.

NIESAMOWITY DŹWIĘK

Przepiękny, charakterystyczny hydroformowany trzyczęściowy układ wydechowy z tłumikiem ze szczotkowanymi osłonami termicznymi wydechu i zaślepkami, zapewnia wyjątkowy, charakterystyczny i głęboki dźwięk trzycylindrowego silnika Rocket 3.

Sound from: The Official Triumph Rocket 3 2500cc Engine Rocket 3 logo
Turn up the volume and press the button Turn up the volume and press the button
Start Stop
Start Stop
Turn up the volume and press the button Turn up the volume and press the button

ROCKET 3

CGI cut out of Korosi Red Triumph Rocket R

ROCKET 3 R

Ceny Rozpoczynające Się Od 95 900,00 zł

CGI cut out of Silver Ice and Storm Grey Triumph Rocket GT

ROCKET 3 GT

Ceny Rozpoczynające Się Od 99 900,00 zł