Skip to main content

Rocket 3 R

Korosi Red
Ceny Rozpoczynające Się Od Cena W Dniu Ogłoszenia
CGI cut out of Korosi Red Triumph Rocket R
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride
Wyznaczając światową klasę nowych, potężnych roadsterów nowy Rocket 3 daje początek nowej, motocyklowej legendzie.

Wyznaczając nowe standardy prowadzenia i charakteru, ten całkowicie nowy Rocket 3 R oferuje nieprawdopodobną sterowność, komfort i możliwości. Natychmiastowy moment obrotowy jest większy aż o 71% w porównaniu z nie tylko motocyklami najbliższej konkurencji, ale również Rakietami poprzedniej generacji, zapewniając szczytową moc przy 4000 obrotów na minutę, a następnie utrzymując maksimum w całym zakresie średnich obrotów, co gwarantuje niewymuszone przyspieszenie i skuteczność silnika na dowolnym biegu.

Dzięki mocy szczytowej 167 PS przy 6000 obrotów na minutę (11% większej w porównaniu z poprzednią generacją) oraz większej mocy już przy 3500 obrotów i wzwyż, aż do czerwonego pola podniesionej do 7000 obrotów na minutę, całodzienna jazda nowym Rocket 3 to niezrównane i ekscytujące doświadczenie.

Uzupełnieniem bezkonkurencyjnych osiągów nowego Rocket 3 jest jego potężna, muskularna prezencja i wyniosły styl, efektowne detale dekoracyjne i perfekcyjne wykończenie. Niesamowite odczucia z jazdy można jeszcze bardziej wzbogacić nadając motocyklowi własny, indywidualny charakter, co umożliwia ponad 50 specjalnie dla niego zaprojektowanych elementów wyposażenia dodatkowego.

 

 

 

ROCKET 3 R W LICZBACH

2500 cm3 SILNIK

Definiujące swoją klasę osiągi największego seryjnie produkowanego silnika na świecie.

221 SZCZYTOWY MOMENT OBROTOWY 

Największy moment obrotowy w całym zakresie obrotów wśród wszystkich seryjnie produkowanych motocykli 

167 SZCZYTOWA MOC 

Oszałamiające osiągi i szczytowa moc o 11% większa w porównaniu z poprzednią generacją Rakiet.

40 KG LŻEJSZY 

Przejście na nowy poziom możliwości jezdnych możliwe było dzięki znacznej redukcji masy pojazdu uzyskanej w wyniku zastosowania całkowicie nowej ramy oraz podzespołów z lanego i kutego aluminium

ZOBACZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ
Triumph Rocket 3 R in Korosi Red with 2,500cc triple engine

CAŁKOWICIE NOWY SILNIK ROCKET 3 R

Trzycylindrowy silnik Rocket 3 o pojemności 2500 cm3 to największa seryjne produkowana motocyklowa jednostka napędowa na świecie. Dzięki redukcji masy w porównaniu z silnikiem wcześniejszej generacji aż o 18 kg uzyskano niesamowite osiągi na każdym biegu zapewniające bezproblemowe pokonywanie długich dystansów. 

Action shot of a Triumph Rocket 3 showcasing its incredible acceleration and 221Nm torque at a bend

NIESAMOWITE PRZYSPIESZENIE I MOMENT OBROTOWY ROCKET 3 R

Szczytowy moment obrotowy na poziomie 221 Nm czyni z Rocketa 3 R najpotężniejszy roadster. Jest to największy moment obrotowy wśród wszystkich seryjnie produkowanych motocykli na świecie, a utrzymuje się w całym zakresie obrotów.

Niespotykanie połączenie mocy, momentu obrotowego i technologicznie zaawansowanej konfiguracji podwozia Rocket 3 R zapewnia niesamowite przyspieszenie i niezrównane osiągi.

ROCKET 3

CGI cut out of Korosi Red Triumph Rocket R

Rocket 3 R

Ceny Rozpoczynające Się Od Cena W Dniu Ogłoszenia

CGI cut out of Silver Ice and Storm Grey Triumph Rocket GT

Rocket 3 GT

Ceny Rozpoczynające Się Od Cena W Dniu Ogłoszenia