Skip to main content

Rocket 3 R

Korosi Red
Ceny Rozpoczynające Się Od 95 900,00 zł
CGI cut out of Korosi Red Triumph Rocket R
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride
Wyznaczając światową klasę nowych, potężnych roadsterów nowy Rocket 3 daje początek nowej, motocyklowej legendzie.

Wyznaczając nowe standardy prowadzenia i charakteru, ten całkowicie nowy Rocket 3 R oferuje nieprawdopodobną sterowność, komfort i możliwości. Natychmiastowy moment obrotowy jest większy aż o 71% w porównaniu z nie tylko motocyklami najbliższej konkurencji, ale również Rakietami poprzedniej generacji, zapewniając szczytową moc przy 4000 obrotów na minutę, a następnie utrzymując maksimum w całym zakresie średnich obrotów, co gwarantuje niewymuszone przyspieszenie i skuteczność silnika na dowolnym biegu.

Dzięki mocy szczytowej 167 PS przy 6000 obrotów na minutę (11% większej w porównaniu z poprzednią generacją) oraz większej mocy już przy 3500 obrotów i wzwyż, aż do czerwonego pola podniesionej do 7000 obrotów na minutę, całodzienna jazda nowym Rocket 3 to niezrównane i ekscytujące doświadczenie.

Uzupełnieniem bezkonkurencyjnych osiągów nowego Rocket 3 jest jego potężna, muskularna prezencja i wyniosły styl, efektowne detale dekoracyjne i perfekcyjne wykończenie. Niesamowite odczucia z jazdy można jeszcze bardziej wzbogacić nadając motocyklowi własny, indywidualny charakter, co umożliwia ponad 50 specjalnie dla niego zaprojektowanych elementów wyposażenia dodatkowego.

 

 

 

ROCKET 3 R W LICZBACH

2500 cm3 SILNIK

Definiujące swoją klasę osiągi największego seryjnie produkowanego silnika na świecie.

221 SZCZYTOWY MOMENT OBROTOWY 

Największy moment obrotowy w całym zakresie obrotów wśród wszystkich seryjnie produkowanych motocykli 

167 SZCZYTOWA MOC 

Oszałamiające osiągi i szczytowa moc o 11% większa w porównaniu z poprzednią generacją Rakiet.

40 KG LŻEJSZY 

Przejście na nowy poziom możliwości jezdnych możliwe było dzięki znacznej redukcji masy pojazdu uzyskanej w wyniku zastosowania całkowicie nowej ramy oraz podzespołów z lanego i kutego aluminium

ZOBACZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ
Triumph Rocket 3 R in Korosi Red with 2,500cc triple engine

CAŁKOWICIE NOWY SILNIK ROCKET 3 R

Trzycylindrowy silnik Rocket 3 o pojemności 2500 cm3 to największa seryjne produkowana motocyklowa jednostka napędowa na świecie. Dzięki redukcji masy w porównaniu z silnikiem wcześniejszej generacji aż o 18 kg uzyskano niesamowite osiągi na każdym biegu zapewniające bezproblemowe pokonywanie długich dystansów. 

Action shot of a Triumph Rocket 3 showcasing its incredible acceleration and 221Nm torque at a bend

NIESAMOWITE PRZYSPIESZENIE I MOMENT OBROTOWY ROCKET 3 R

Szczytowy moment obrotowy na poziomie 221 Nm czyni z Rocketa 3 R najpotężniejszy roadster. Jest to największy moment obrotowy wśród wszystkich seryjnie produkowanych motocykli na świecie, a utrzymuje się w całym zakresie obrotów.

Niespotykanie połączenie mocy, momentu obrotowego i technologicznie zaawansowanej konfiguracji podwozia Rocket 3 R zapewnia niesamowite przyspieszenie i niezrównane osiągi.

NIESAMOWITY DŹWIĘK

Przepiękny, charakterystyczny hydroformowany trzyczęściowy układ wydechowy z tłumikiem ze szczotkowanymi osłonami termicznymi wydechu i zaślepkami, zapewnia wyjątkowy, charakterystyczny i głęboki dźwięk trzycylindrowego silnika Rocket 3.

Sound from: The Official Triumph Rocket 3 2500cc Engine Rocket 3 logo
Turn up the volume and press the button Turn up the volume and press the button
Start Stop
Start Stop
Turn up the volume and press the button Turn up the volume and press the button

ROCKET 3

CGI cut out of Korosi Red Triumph Rocket R

ROCKET 3 R

Ceny Rozpoczynające Się Od 95 900,00 zł

CGI cut out of Silver Ice and Storm Grey Triumph Rocket GT

ROCKET 3 GT

Ceny Rozpoczynające Się Od 99 900,00 zł