Skip to main content

TRIUMPH MOTORCYCLES

Nasza historia

01

DLACZEGO FIRMA TRIUMPH?

Napędza nas pasja tworzenia najlepszych motocykli na świecie.

Nigdy nie stoimy w miejscu, zawsze dążymy do optymalnego wykorzystywania wszystkich naszych umiejętności dla dobra naszych kierowców. Konstruowanie kultowych motocykli celebrujących naszą przeszłość, a jednocześnie wykorzystujących rozwiązania przyszłości za pośrednictwem śmiałych konstrukcji, oryginalnej stylistyki, celowych rozwiązań technicznych oraz prawdziwego zamiłowania do jazdy.

Zawsze skupiamy się na zagwarantowaniu pełnego pakietu wrażeń związanych z jazdą poprzez tworzenie motocykli zawierających idealną równowagę mocy, właściwości jezdnych i stylu, które całkowicie angażują kierowcę i wydobywają z niego to, co najlepsze.

Jest to nasza pasja i nasza obsesja.

Dążymy do tego samego, co nasi kierowcy: PERFEKCYJNEJ JAZDY.

Nick Bloor

CEO Triumph Motorcycles

 

 

WSZYSCY PRACOWNICY FIRMY TRIUMPH PRAGNĄ TWORZYĆ NAJLEPSZE MOTOCYKLE NA ŚWIECIE

Female rider on a Triumph Motorcycle with water in the background
Triumph motorcycle tank being hand painted

PRECYZJA, WYKONANIE I ROZWIĄZANIA TECHNICZNE FIRMY TRIUMPH

Od koncepcji i projektu, poprzez prace techniczne, testy i produkcję — zapewnienie kompletnych wrażeń związanych z jazdą to nasza pasja i nasza obsesja

02

NASZE MOTOCYKLE

HISTORIA NASZYCH SŁYNNYCH SERII

03

NAJSZYBSZY NA ŚWIECIE

Triumph Land Speed record

ZWYCIĘSTWO MAMY WE KRWI

Kiedy Jack Marshall wygrał pierwszy wyścig Isle of Man TT na Triumphie w 1907 r., zapalił płomień, który od tego momentu jasno płonie wewnątrz każdego kierowcy motocyklowego.

To niezaspokojone pragnienie bycia najszybszym, pierwszym, tym, kto dotrze do granicy i wreszcie ją pokona, ponieważ granice właśnie po to istnieją — aby je przekraczać... taka pasja drzemie w DNA każdego kierowcy.

04

PRZYGODY

View of a Vista with Triumph adventure bikes on the peak

PRZYGODY

Duch przełomowych odkryć płonie w każdym kierowcy motocykla Triumph. Legendarna przygoda i dreszczyk emocji związany z tym co nieznane za kolejnym zakrętem. To może właśnie tam znajduje się ten niezapomniany widok, który nigdy nie zniknie z pamięci. 

Niektórzy po prostu zawsze przecierają szlaki; mężczyźni i kobiety, dla których przebycie jednego kilometra więcej od poprzedniego kierowcy jest motywacją do rozpoczęcia kolejnego dnia. 

05

Linia czasu marki

FIRMA ORYGINALNYCH BRYTYJSKICH MOTOCYKLI

Bonneville

NIEZRÓWNANE DZIEDZICTWO

 

Od ponad 100 lat pasja i innowacja firmy Triumph kształtuje ewolucję motocykli. Dzięki nieporównywalnej historii tworzenia legend, od motocykli stanowiących definicję swojej kategorii po ikony wyścigów, firma Triumph jest jednym z najbardziej znanych i uwielbianych marek motocyklowych na całym świecie.

 

Triumph Racer