TRIUMPH MOTORCYCLES

Nasza historia

01

DLACZEGO FIRMA TRIUMPH?

Napędza nas pasja tworzenia najlepszych motocykli na świecie.

Nigdy nie stoimy w miejscu, zawsze dążymy do optymalnego wykorzystywania wszystkich naszych umiejętności dla dobra naszych kierowców. Konstruowanie kultowych motocykli celebrujących naszą przeszłość, a jednocześnie wykorzystujących rozwiązania przyszłości za pośrednictwem śmiałych konstrukcji, oryginalnej stylistyki, celowych rozwiązań technicznych oraz prawdziwego zamiłowania do jazdy.

Zawsze skupiamy się na zagwarantowaniu pełnego pakietu wrażeń związanych z jazdą poprzez tworzenie motocykli zawierających idealną równowagę mocy, właściwości jezdnych i stylu, które całkowicie angażują kierowcę i wydobywają z niego to, co najlepsze.

Jest to nasza pasja i nasza obsesja.

Dążymy do tego samego, co nasi kierowcy: PERFEKCYJNEJ JAZDY.

Nick Bloor

CEO Triumph Motorcycles

 

 

WSZYSCY PRACOWNICY FIRMY TRIUMPH PRAGNĄ TWORZYĆ NAJLEPSZE MOTOCYKLE NA ŚWIECIE

Triumph motorcycle tank being hand painted

PRECYZJA, WYKONANIE I ROZWIĄZANIA TECHNICZNE FIRMY TRIUMPH

Od koncepcji i projektu, poprzez prace techniczne, testy i produkcję — zapewnienie kompletnych wrażeń związanych z jazdą to nasza pasja i nasza obsesja

02

NASZE MOTOCYKLE

HISTORIA NASZYCH SŁYNNYCH SERII

03

NAJSZYBSZY NA ŚWIECIE

ZWYCIĘSTWO MAMY WE KRWI

Kiedy Jack Marshall wygrał pierwszy wyścig Isle of Man TT na Triumphie w 1907 r., zapalił płomień, który od tego momentu jasno płonie wewnątrz każdego kierowcy motocyklowego.

To niezaspokojone pragnienie bycia najszybszym, pierwszym, tym, kto dotrze do granicy i wreszcie ją pokona, ponieważ granice właśnie po to istnieją — aby je przekraczać... taka pasja drzemie w DNA każdego kierowcy.

04

PRZYGODY

PRZYGODY

Duch przełomowych odkryć płonie w każdym kierowcy motocykla Triumph. Legendarna przygoda i dreszczyk emocji związany z tym co nieznane za kolejnym zakrętem. To może właśnie tam znajduje się ten niezapomniany widok, który nigdy nie zniknie z pamięci. 

Niektórzy po prostu zawsze przecierają szlaki; mężczyźni i kobiety, dla których przebycie jednego kilometra więcej od poprzedniego kierowcy jest motywacją do rozpoczęcia kolejnego dnia. 

05

Linia czasu marki

FIRMA ORYGINALNYCH BRYTYJSKICH MOTOCYKLI

NIEZRÓWNANE DZIEDZICTWO

 

Od ponad 100 lat pasja i innowacja firmy Triumph kształtuje ewolucję motocykli. Dzięki nieporównywalnej historii tworzenia legend, od motocykli stanowiących definicję swojej kategorii po ikony wyścigów, firma Triumph jest jednym z najbardziej znanych i uwielbianych marek motocyklowych na całym świecie.